Lys på kunstgressbane skrus på ved å ringe 99312713.
Kun registrerte nummer har mulighet til å skru på lyset.

Lyset vil da gå på i 2 timer, (blir endret etter behov/sesong) før det slukkes automatisk.

For å bli registrert bruker kontakt:
Sigvald Risa 91722128 – sigvald@srisa.no
Rolf Undheim 91360971 – rol.undh@gmail.com

Andre som ønsker lyset på må kontakte en av dei registrerte brukerene.

Følgende brukere er registrert:
Sigvald Risa 91722128
Rolf Undheim 91360971
Geir Magne Tjåland 47034040
Geir Sæland 47769605
Kirsten Vestly 90204782
Robert Undheim 48087984
Jofrid Risa 97977344
Asle Sikveland 93488502
Karl Tuneheim 45443642
Svein Ove Risa 90022391
Ranveig Undheim 97986986
Torstein Fjelde 40631650, Sindre Hadland 46425648, Martin Oma 99262320, Oddbjørn Braut 48486334.